Promocja DURABLE wakacje 2013

W związku ze zbliżającym się sezonem remontów i modernizacji szkół przygotowaliśmy dla Partnerów POLFLOR ofertę promocyjną na wykładziny PCW LG DURABLE.

W okresie od 15 czerwca 2013 r. do 15 sierpnia 2013 r. wszystkie zamówienia złożone przez Partnerów Polflor dla ilości powyżej 500m2 będą premiowane specjalnym rabatem.

Wykładzina LG Durable ma ciekawe wzornictwo i bardzo wysoką jakość (specyfikacja w załączeniu). Dzięki pokryciu powierzchni poliuretanem i wzmocnieniu UV (formuła easy clean) wykładziny LG Durable są niezwykle odporne na zabrudzenia. Dla osób chcących samodzielnie sprawdzić tą cechę LG Durable zalecamy „test długopisowy”. Zainteresowanych wykonaniem testu prosimy o kontakt z Doradcami Handlowymi Polflor. Wykładzina LG DURABLE z powodzeniem stosowana jest na całym świecie w szkołach, szpitalach, urzędach i biurach.

Na okres wakacji zwiększyliśmy stany magazynowe wykładzin LG Durable, tak by zapewnić Partnerom odpowiedni serwis. Wykaz kolorów i ilości dostępna w dziale handlowym naszej firmy.